Garmin nüvi 37X0 (Blade)

Vše co se týká železa značky Garmin.

Re: Garmin nüvi 37X0

Odeslatod hurkar » 27.05.10 8:31 (Čt)

tých otázok ma postupne napadá viac: má to možnosť bočného info panelu ako má rada 1xxx (Konfigurovatelná datová pole)? viewtopic.php?f=19&t=833&start=0

čo znamená MSN (R) Direct compatible? 1490 má yes a celá rada 3xxx má nie

https://buy.garmin.com/shop/compare.do? ... duct=13424
Obrázek uživatele
hurkar

Registrace: 28.03.08 16:22 (Pá)

Odeslatod Path » 27.05.10 10:38 (Čt)

hurkar napsal:...má to možnosť bočného info panelu ako má rada 1xxx (Konfigurovatelná datová pole)?

Ano, má. Datová pole se konfigurují stejně jako u řady 1xxx.

hurkar napsal:čo znamená MSN (R) Direct compatible? 1490 má yes a celá rada 3xxx má nie

Znamená to, že komerční službu MSN® Direct, která je poskytovaná na území USA nemůžete v řadě 37xx využít.

hurkar napsal:ešte ma napadla otázka, aký svižný je pri prehliadaní obrázkov?

Na rychlosti prohlížení obrázků se nic nemění, Garmin nepřidal žádnou featuru, která by obrázky pro zrychlení prohlížeče cachovala. Přiznám se, že jsem se nad tímto nikdy nepozastavil. Z mého pohledu jsou nejzajímavější multimédia web a TV (nuvi 37xx nemá), které se na cestách vždy hodí. Na druhou stranu rozumím, že pro jiného uživatele mohou být integrované softwarové přehrávače a prohlížeče tahákem.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod hurkar » 27.05.10 10:54 (Čt)

Path napsal:Z mého pohledu jsou nejzajímavější multimédia web a TV (nuvi 37xx nemá), které se na cestách vždy hodí.

keďže nemá podporu web asi je mi zbytočné sa pýtať na WIFI, čosi sa mi marí že niektorý model z rady 1xxx ho má alebo mal mať. To by sa fakt hodilo ajkeď by to asi bolo dosť náročné na baterku.
Obrázek uživatele
hurkar

Registrace: 28.03.08 16:22 (Pá)

Odeslatod VirtualCZ » 27.05.10 11:03 (Čt)

Tragedie_v_JZD napsal:souhlasim.. vypadaji fakt cool. ja uz jen cekam, az se 3790 ukaze v obchode :)
Je někde přehled verzí řady 37xx? Mě by asi stačila ta nižší verze, co testuje path...

Path napsal:...Poprvé, za celou éru Garminu, postrádám pouzdro - tohle nuvi si rozhodně nějaké to pouzdro zaslouží. Mám velké obavy o povrch displeje, pokud se v kapse potká s něčím tvrdším...
Často nosím navi v batohu, a tak jsem pouzdro dokoupil. Předpokládám (doufám), že i k této "designovce" bude alespoň jako volitelné příslušenství (jestli nebude v balení s navi).

Path napsal:Ano, má. Datová pole se konfigurují stejně jako u řady 1xxx.
Je to myslím vidět i na videích v úvodu vlákna.
Blade 3760 LT
VirtualCZ

Registrace: 11.03.08 17:05 (Út)

Odeslatod Path » 27.05.10 11:51 (Čt)

VirtualCZ napsal:Je někde přehled verzí řady 37xx? Mě by asi stačila ta nižší verze, co testuje path...

Testuji 3760 bez dopravních informací s PN: 010-00858-18. Přehled verzí modelu 3760 je zde

VirtualCZ napsal:Často nosím navi v batohu, a tak jsem pouzdro dokoupil. Předpokládám (doufám), že i k této "designovce" bude alespoň jako volitelné příslušenství (jestli nebude v balení s navi).

Stejně tak i já nosím navigace v batohu, ale tady bude pouzdro skoro nutností. Pouzdro v balení nebude, ale lze ho dokoupit cca za 20 USD. Tady je link.

Obrázek

hurkar napsal:... asi je mi zbytočné sa pýtať na WIFI, čosi sa mi marí že niektorý model z rady 1xxx ho má alebo mal mať.

Wi-fi nemá.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod Path » 27.05.10 11:59 (Čt)

Včera jsem si hrál s plánováním tras a musím Garminu vyseknout pochvalu. Trasy lze plánovat také podle data, dokonce v kombinaci auto-chodec, lze okamžitě zvolit kterýkoli z průjezdních bodů a bez nutnosti změny nastavení preferenci trasy.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod VirtualCZ » 27.05.10 13:17 (Čt)

Path napsal:Testuji 3760 bez dopravních informací s PN: 010-00858-18. Přehled verzí modelu 3760...

Díky, verze xxx-18 tam zatím vůbec není Obrázek
Opravdu by mi zřejmě tato verze stačila a vyhovovala... BTW jak je to funkčností FM dopravních zpráv (u nás)? Kromě FM dopravních zpráv, hlasového ovládání a 3D se jinak od top modelu neliší?
S lifetime a za rozumnou cenu bych ji bral.Obrázek
Blade 3760 LT
VirtualCZ

Odeslatod Path » 27.05.10 13:55 (Čt)

Označení na boxu je EE a jestli se bude takto prodávat netuším. Jinde jsem tento part number neviděl.

Jaký další rozdíl bude mezi 3760T a 3790T kromě uvedeného nevím (už se objevil i model 3750). Doufám ale, že vyšší model bude mít víc paměti než jen 2GB. Ostatně bych byl rád, kdyby měl i model 3760T s jiným part number alespoň 4GB paměti, protože 2GB u mnou testovaného typu (EE) je zatím největší vada na kráse. 2GB paměti je neodpustitelný úlet.

Co se dopravních informací týče, osobně je vůbec nevyužívám. Jejich aktuálnost mě zklamala a nevěřím, že se situace v nejbližší době zlepší.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Odeslatod VirtualCZ » 27.05.10 14:15 (Čt)

V podstatě jste potvrdil mou doměnku, že i 3750 (příp. verze s bluetooth bez FM) by mi měla funkčně vyhovovat. S tou pamětí souhlasím, navíc rozdíl v ceně a velikosti 2GB vs. 4GB musí být minimální.
Blade 3760 LT
VirtualCZ

Odeslatod Path » 27.05.10 14:32 (Čt)

Vnitřní paměť je plná po okraj! Když píšu po okraj, tak tím mám na mysli, že k dispozici bylo jen pár volných kB. Dokonce člověk, který se věnuje korekci lokalizace musel odstranit hlasový soubor, aby mohl zduplikovat textový lokalizační soubor. Uniká mi, jak by se měl v tomto případě přístroje nahrát software s aktualizací firmware.

Ale taky nevím, kdo všechno měl přede mnou přístroj v ruce a zda tam někdo nedohrál celou Evropu, která tam standardně nemusela být. Už podle označení EE bych očekával, že tam bude pouze mapa střední Evropy. Pak by nějaké to místo bylo k dispozici. Pro verzi EE 2GB určitě stačí.

Ještě přemýšlím, zda bude mít verze 3760 nebo 3750 aktivní držák. Tam by mohl být taky rozdíl - v tomto případě zásadní.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

PředchozíDalší

Zpět na Garmin: GPS přijímače