Garmin Nuvi 300 - Jak velkou SD vezme ?

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin Nuvi 300 - Jak velkou SD vezme ?

Odeslatod roooom » 13.05.10 23:13 (Čt)

Vlákno s tímto dotazem jsem nenašel, v návodu nepíšou ... pokud už tady někdo zmiňoval, omlouvám se.

Čili dotaz zní : Mohu do Nuvi 300 dát třeba 4GB nebo 8GB ? Momentálně provozuji NT 10 na SD 2GB ( jentaktak ), ale do přístroje už se nevejde celá TOPO 3. Jen tak na zkoušku jsem tam zkusil dát 16GB SDHC z mé paměťové kamery Panasonic, po připojení k počítači ji Commander normálně vidí a správně čte velikost karty a dostupné volné paměti. Ale nahrát na ní mapy jsem nezkoušel, mám ji plnou klipů, které jsem ještě nezpracoval... 16ka je zbytečně velká, ale 4 nebo 8 GB bych si tam docela rád představil Obrázek . Předem díky za případnou odpověď.
roooom

Registrace: 11.02.10 20:53 (Čt)

Re: Garmin Nuvi 300 - Jak velkou SD vezme ?

Odeslatod hurkar » 14.05.10 20:39 (Pá)

roooom napsal:Vlákno s tímto dotazem jsem nenašel, v návodu nepíšou ... pokud už tady někdo zmiňoval, omlouvám se.

Čili dotaz zní : Mohu do Nuvi 300 dát třeba 4GB nebo 8GB ? Momentálně provozuji NT 10 na SD 2GB ( jentaktak ), ale do přístroje už se nevejde celá TOPO 3. Jen tak na zkoušku jsem tam zkusil dát 16GB SDHC z mé paměťové kamery Obrázek . Předem díky za případnou odpověď.

ja mám NUVI 350, mám v ňom 4GB SDHC a v pohode podľa nej jazdím na ktorej mám CNE 2010.30 plus adresy

(sorry neviem vypnúť bold)
Obrázek uživatele
hurkar

Registrace: 28.03.08 16:22 (Pá)

Re: Garmin Nuvi 300 - Jak velkou SD vezme ?

Odeslatod roooom » 16.05.10 22:15 (Ne)

hurkar: Jasně, díky za odpověď, tenhle týden ji objednám, myslím si taky že to s ní bude chodit, zbylo by mi tam plno místa ještě na příp. další mapy...Obrázek
roooom

Registrace: 11.02.10 20:53 (Čt)

Zpět na Garmin: GPS přijímače