Garmin 205 Lifetime

Vše co se týká železa značky Garmin.

Garmin 205 Lifetime

Odeslatod Astra - R@SAG » 28.04.10 15:59 (St)

Ahoj kolegové před 7 dny jsem si zakoupil tuto navigaci s doživotní aktualizací ČR map. Mám pár dotazů a jsem trochu zmaten, proč to tam není.

- Navigaci jsem si zaregistroval podle manuálu na víku na krabici. byly mi vygenerovány klíče pro budoucí aktualizaci map.
. dokonce jsem si vytvořil účet na http://my.garmin.com, ale podařilo se mi pouze aktualizovat software navigace

- Chtěl jsem si mapy aktualizovat, ale nabízí mi to pouze ke stažení mapu evropy na vyzkoušení, ale mapové podklady tam pro ČR nebyli. je to tím že v navigaci jsou nejnovější.

- Další dotaz mám ohedně použití karty, koupil jsem si 2GB, ale ani v dokumentaci není kapacita napsaná, pouze že nabijení navigace trvá 4 hod. Nevíte zda by tam fungovala např. 4 GB.

- Má někgo návod v CZ jak postupovat při aktualizaci mapových podkladů a turistických map.

jinak jsem velice spokojen s touto navigací, protože hlavní tahy znám a vždy potřebuji pouze pomoci v centrech měst a to navigace dokáže v pohodě. Dokonce když jsem si naplánoval informace o vozidle a spotřebě, tak po ujetí určitých km a propočítání spotřeby jsem měl spotřebu 6,22 lit / 100 km a GPS navigace to vypočítala na 6,3 lit / 100 km, tak docela přestnost Obrázek
Astra - R@SAG

Registrace: 28.04.10 10:55 (St)

Re: Garmin 205 Lifetime

Odeslatod Monoid » 28.04.10 17:07 (St)

Uz to moc nesleduji, ale nevim o tom, ze by byla Lifetime CR. (Mozna by mohla byt v ramci CNEU Lifetime omezena pouze na CR).

Zalezi tedy, jake mapy CR vlastne mas.

Pokud je to Atlas CR od Picodasu, tak aktualni verze je myslim 8.1 a je asi pul roku stara. (Ta by se ovsem stahovala z garmin.cz )

Pokud je to City Navigator Europe (CNEU), tak aktualni verze je 2011.1a (ja ji nemam, tak nevim, jestli se zobrazuje i to a) a je asi tyden stara.
Monoid

Registrace: 15.04.08 9:25 (Út)

Odeslatod Astra - R@SAG » 28.04.10 19:24 (St)

Ahoj no mám pouze ČR a verze je tam 8.1. Tak už chápu proč ni nejde asi aktualizovat mapy, když to provádím na založeném úštu u garmina.com. Moc díky.

Jinak na karti jsem si nahrál Evropu 2011.30 a pohoda Obrázek. Teď jen otestovat zda navigace si poradí s větší kartou než 2GB, jak to je u modelu Garmin 200, podle info. by 205 měla umět více, ale ani ve speciálce po navigace si nejsou tak zcela jistí.
Astra - R@SAG

Odeslatod Astra - R@SAG » 30.04.10 12:10 (Pá)

Tak opravdi Lifelite ČR se dá stáhnout pouze s CZ stránek a na COM stránkách je tam pouze Evropa Obrázek . pokud máte zakoupenou tuto navigaci s doživotní aktualizací map ČR, je to požné po registraci kódů s krafice a výrobního čísla navigace. postačí si založit na stránkách účet, zde je odkaz : http://www.garmin.cz/mapy/registrace-map/
Astra - R@SAG

Zpět na Garmin: GPS přijímače