nelze odemknout mapy

Vše co se týká železa značky Garmin.

nelze odemknout mapy

Odeslatod lebka75 » 19.03.10 21:32 (Pá)

prosím jsem uplný amater s navigací. Nainstaloval jsem ADRESY,ATLAS8 a TOPO 3, ale když zapnu navigaci, napíše mi to, že nelze odemknout mapy
CN Europe NT 2013.10 3D, ATLAS Czech 2012 NT 3D a Adresy CR v2
Obrázek uživatele
lebka75

Registrace: 19.03.10 20:31 (Pá)

Re: nelze odemknout mapy

Odeslatod Romstar » 20.03.10 12:26 (So)

Zdravím,
1) jděte na http://www.garmin.cz/unlock
2) Zadejte Registrační číslo mapy které je nalepené na víku krabice
3) Opište požadovaný kód
4)Zadejte ID přístroje které naleznete v gps Nástroje- Nastavení- Systém- Systém Info
5)Zadejte Výrobní číslo (Serial Number) které je vespod gps něco jako 13Jxxxxxx
6)Po zadání všeho co systém vyžaduje se vygenerují odemykací klíče k Atlasu 8, Adresy Czech v.1 a Topo Czech 3 (pozor musí to být 3 kódy)
7) Vložte CD do PC a mapy si nainstalujte ( nejprve mapy a Map Source si vytvoří zástupce.
8. Otevřete Map Source a odemkněte mapy klíči které se vygenerovali- Pomůcky- Odemknout mapy- Odemknout online.
9) Zvolte nástroj Mapa v Map Source a Ctrl (-)tím se Vám zmenší mapa a uvidíte celé území, přetáhněte myší celé území (musí zrůžovět a tím je připravena k exportu do gps, ale před tím ještě takto označte další dvě mapy ( vlevo nahoře je roletka kde mapy vybíráte)
10) Zvolte nahoře Převod- Odeslat do zařízení- A následně vyberte kartu v zařízení, protože nemáte dostatek místa paměti gps ( u gps s vnitřní pamětí 2gb jako je např. 255)
11) Teď se začnou mapy nahrávat na kartu a bude to trvat asi 20 minut, pokud máte čtečku karet tak to můžete udělat přes ní, bude to rychlejší
12) Po nahrání se Vám vytvoří na kartě složka Garmin a v ní gmapsupp který obsahuje všechny mapy ( pokud by se nevytvořila složka Garmin, ale jen gmapsupp tak složku vytvořte ručně a soubor do ní přesuňte.
13) Hotovo :-)

Další registrace se provádí na http://www.mygarmin.com
1) Vytvořte si účet
2) Připojte gps k pc
3) Jděte na svůj účet a zvolte Registrovat Zařízení Garmin a následujte instrukce
4) Tato registrace se týká mapy CityNavigátor až vyjde nový tak se na Vašem účtu objeví odkaz ke stažení nové mapy
5) Po stažení souboru ho stačí rozbalit a instalace probíhá automaticky
6) Po Aktualizaci se Vám zapíše nová mapa do Map Source a Vy z tohoto programu můžete zase nahrát CityNavigator na kartu, protože se Vám zřejmě nevleze do gps, tím se Vám přepíšou české mapy, ale ty si nahrajete do přístroje a bude vše ok
7)Doporučuji Vám pořídit si kartu Kingstone SDHC 4GB aby jste mě dostatek paměti na nový CN.
Je možné, že Vaše gps je již registrována pod svým účtem a naleznete v balení informace o účtu a heslo. V tomto případě nic neregistrujte a rovnou používejte tyto údaje.
Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Odeslatod Deadlift » 27.12.10 21:21 (Po)

Dobrý den,
jak lze vyřešit ztrátu hesla k TOPO 3 ? Ztratil jsem krabici k přístroji a tak mám mapu zamknutou.
Pokud zadávám v garmin unlockeru ID přístroje a opíšu kod, tak mě to dál nepustí ( prý jsou údaje nesrpávné ). Napsal jsem už do Garminu - ale kdyby měl někdo z Vís radu, byl bych velmi rád.
Deadlift

Registrace: 25.12.10 19:28 (So)

Odeslatod Path » 27.12.10 22:20 (Po)

Zkuste místo UnitID zadat sériové číslo.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod Deadlift » 28.12.10 8:45 (Út)

Děkuji - tadám seriové číslo ( tedy předpokládám, že je to seriové číslo ). Je to samolepka na těle přístroje 1NE396XXX.

Nefunguje to

Neexistuje žádné jiné řešení ?

Děkuji za pomoc.
Deadlift

Odeslatod stanley.68 » 28.12.10 11:28 (Út)

Existuje,ale musíš hledat jinde.Tady je to legal.
stanley.68

Registrace: 27.01.10 17:26 (St)

Odeslatod Path » 28.12.10 12:04 (Út)

stanley.68: Když budete číst příspěvky pořádně, nemůžete takovou větu napsat.

Deadlift: Napište na mapy@garmin.cz s žádostí o pomoc. Určitě se pokusí vyjít vám vstříc.
Obrázek uživatele
Path
Site Admin

Registrace: 15.05.07 23:15 (Út)

Odeslatod stanley.68 » 28.12.10 12:21 (Út)

Path napsal:stanley.68: Když budete číst příspěvky pořádně, nemůžete takovou větu napsat.

Deadlift: Napište na mapy@garmin.cz s žádostí o pomoc. Určitě se pokusí vyjít vám vstříc.

Sorry,ale odpovídal jsem mu pouze na otázku...Neexistuje žádné jiné řešení ?
stanley.68

Registrace: 27.01.10 17:26 (St)

Odeslatod Deadlift » 28.12.10 14:22 (Út)

Velmi děkuji za ochotu. Z Garminu mi poslali "předregistraci" k ATLASu a číslům popisným. Ty už mám odemknuté a nahrál jsem je na SD kartu navigace. Teď "zápasím" s TOPO CZECH 2010, které mám uzamknuté. Ještě to zkusím a jinak napíšu zase do Garminu - sice to je trapas, ale dost o tu mapu stojím.

Map source sice staženou mapu TOPO vidí ( odkaz z Garminu ),ale má statut zamknuto. Zvláštní je, že v online unlockeru nefunguje ani moje ID navigace ani seriové číslo. Něco je někde špatně. Navigace je kupovaná 23.12. v jedné z největších prodejen Alfa....

Sice už se s tím zabývám druhým dnem, ale snad to dovedu do úspěšného konce.
Deadlift

Odeslatod Romstar » 28.12.10 14:28 (Út)

Zdravím, chyba nemusí být na Vaší straně, docela často kontaktuji podporu, protože se kódy nevygenerují atd.
Několikrát se mi stalo, že se vygenerovaly jen dva a ne tři.
Podpora to vždy vyřídila rychlostí blesku a to doslova. :-)
Obrázek uživatele
Romstar

Registrace: 30.08.08 15:54 (So)

Další

Zpět na Garmin: GPS přijímače