Path.cz • Fórum - Registrace

Registrace ve fóru “Path.cz • Fórum” nepodléhá žádným omezením, pouze je podmíněno plněním následujících podmínek a pravidel. Podmínky a pravidla fóra mohou být kdykoliv změněny nebo upraveny a každý registrovaný uživatel má povinnost tyto změny sledovat. Při nerespektování pravidel bude členství ve fóru jednostranně ukončeno. Nesouhlasíte-li s těmito pravidly a podmínkami, klepněte na tlačítko “Nesouhlasím s těmito podmínkami”.

Všechny příspěvky v diskusi vyjadřují postoje a názory jejich autorů. Administrátor fóra nenese odpovědnost za obsah a formu jakékoliv zprávy. Publikované příspěvky jsou veřejnou informací, proto se nedoporučuje zveřejňovat osobní informace, které by mohly vést k jejich záměrnému nebo nechtěnému zneužití. Přestože se zveřejněné příspěvky považují za veřejnou informaci, je vyžadováno respektování ochrany duševního vlastnictví jejich autorů.

Souhlasíte, že nebude publikovat urážlivé, výhružné, obscénní, vulgární, či jinak nevhodné materiály, které jsou v rozporu s dobrými mravy nebo legislativou České republiky. Stejně tak není povoleno publikovat informace týkající se pirátského software a warezu a to včetně externích odkazů na takto orientované stránky. Administrátoři a moderátoři fóra “Path.cz • Fórum” jsou oprávněni kdykoliv odstranit, editovat, přesunout nebo uzamknout jakékoli téma či příspěvek, který porušuje tyto podmínky.

Rovněž dáváte souhlas k tomu, že všechny uvedené informace, které ve fóru uvedete, budou uloženy v naší databázi včetně vaší IP adresy. Administrátor “Path.cz • Fórum” nebude poskytovat tyto informace třetím stranám a nebude tyto informace jakkoli zneužívat. Administrátor “Path.cz • Fórum” však nenese odpovědnost za zneužití těchto informací v případě útoku a průniku třetích stran.